Wyślij wiadomość
Obsługiwanych jest do 5 plików, każdy o rozmiarze 10 MB. dobrze
Jiangsu Hanpu Mechanical Technology Co., Ltd 86-512-56998960-8:30 sale@hanputech.com
profil firmy Uzyskaj wycenę
Dom -

Jiangsu Hanpu Mechanical Technology Co., Ltd profil firmy

 • Chiny Jiangsu Hanpu Mechanical Technology Co., Ltd profil firmy
 • Chiny Jiangsu Hanpu Mechanical Technology Co., Ltd profil firmy
 • Chiny Jiangsu Hanpu Mechanical Technology Co., Ltd profil firmy
 • Chiny Jiangsu Hanpu Mechanical Technology Co., Ltd profil firmy
 • Chiny Jiangsu Hanpu Mechanical Technology Co., Ltd profil firmy
Jiangsu Hanpu Mechanical Technology Co., Ltd
 • Rodzaj działalności

  Producent

 • Rynek Główny

  Ameryka Północna,Ameryka Południowa,Zachodnia Europa,Wschodnia Europa,Azji wschodniej,Azja Południowo-Wschodnia,Bliski Wschód,Afryka

 • marki

  Hanpu

 • pc Export

  80% - 90%

Być cytowanym
Nadal pracujemy online, skontaktuj się.

Jeśli chcesz poznać więcej informacji o produktach lub najnowszą ofertę, możesz skontaktować się z nami w dowolnym momencie, dołożymy wszelkich starań, aby zapewnić więcej usług.

Skontaktuj się z nami

86-512-56998960-8:30

Wprowadzenie

Jiangsu Hanpu Mechanical Technology Co., Ltd. to firma zajmująca się inżynierią projektową, założona wspólnie przez Jiangsu Zhongyi Environmental Technology Co., Ltd., FERREO A/S w Danii, Uniwersytet Jiaotong w Szanghaju i Nanjing Kingreat Machinery Co., Ltd. Baza produkcyjna firmy znajduje się w strefie przemysłowej Huangqiao w Taixing i zajmuje powierzchnię 300 akrów.Zaangażowane firmy działają w branży nowych materiałów, nowej energii, medycyny, chemii, ochrony środowiska, żywności i napojów itp.

 

Firma posiada ogólnokrajowe biuro funkcjonalne oraz zaplecze jako biuro naukowo-badawcze.Centrum badawcze ma obecnie 5 opiekunów doktorów, 8 profesjonalnych inżynierów, 11 starszych inżynierów, 42 inżynierów i 68 asystentów inżynierów, co czyni je wiodącym wyspecjalizowanym biurem badawczym.

Firma posiada różnego rodzaju urządzenia maszyn ogólnych (specjalnych) w tym 480 zestawów i są to najbardziej rozwinięte urządzenia robocze na świecie, takie jak: importowana z Japonii wytaczarka i frezarka CNC firmy Toshiba, niemieckie centrum obróbcze Schiess CNC, maszyna do precyzyjnego cięcia plazmą CNC importowane z Niemiec, maszyna do cięcia laserowego, maszyna do składania CNC, maszyna do cięcia drutu CNC i nożyce CNC itp.

Chiny Jiangsu Hanpu Mechanical Technology Co., Ltd profil firmy 0

Główne projekty firmy obejmują między innymi: system odparowywania MVR, projekt produkcji soli proszkowej i soli próżniowej, projekt oczyszczania osadów ze zbiorników oleju, projekt oczyszczania odcieków ze składowisk, linia produkcyjna do przetwarzania oleju roślinnego / zwierzęcego, projekt oczyszczania ścieków miejskich, różne ścieki projekty leczenia i linia produkcyjna do ekstrakcji oleju CBD.Wsparcie techniczne i transfer pakietu technologii produktu API.Głównymi produktami są serie wirówek, urządzenia do odparowywania i krystalizacji z wieloma efektami i MVR, płyta do spawania laserowego, sprzęt do mieszania materiałów baterii litowych, zbiornik ciśnieniowy i tytan, cyrkon, nikiel i inny niestandardowy sprzęt specjalny.

 

Sieć sprzedaży firmy na całym świecie, z udziałem w rynku sprzedaży krajowej wynoszącym 50% i eksportowana do Stanów Zjednoczonych, Kanady, Niemiec, Hiszpanii, Francji, Szwajcarii, Szwecji, Danii, Australii, Brazylii, Argentyny, Chile, Kolumbii, Rosja, Ukraina, Polska, Uzbekistan, Indonezja, Wietnam, Singapur, Malezja, Indie, Japonia, Korea Południowa, Iran, RPA, Nigeria i Rwanda.

Chiny Jiangsu Hanpu Mechanical Technology Co., Ltd profil firmy 1

Firma jest konkurencyjną na arenie międzynarodowej firmą inżynieryjną, która integruje doradztwo techniczne, projektowanie, zaopatrzenie, budowę, instalację i jazdę w jednym, dostarczając generalny kontrakt inżynieryjny EPC, zarządzanie projektami, nadzór inżynierski i inne kompleksowe usługi obejmujące cały proces.Firma jest zobowiązana do bycia pierwszą i znaną na całym świecie firmą zajmującą się technologią i inżynierią technologiczną w Azji, dostarczającą najnowocześniejszą technologię i kompleksowe rozwiązania dla światowego przemysłu.

 

Historia

ROK 1970

W 1970 roku została założona Fabryka Maszyn Farmaceutycznych Jingjiang.

ROK 2008

W 2008 roku zmieniono nazwę na Jiangsu Saideli Pharmaceutical Machinery Co., Ltd. Rozpoczęcie międzynarodowej współpracy z Swiss Ferrum i FIMA w Niemczech.

ROK 2011

W 2011 roku zbudował przemysłowe i szkolne centrum badawcze z Shanghai Jiao Tong University.

ROK 2013

W 2013 roku założył firmę FERREO A/S w Danii.

ROK 2014

W 2014 roku założył centrum badań spawalniczych z instytutem spawalniczym Harbin. Sprowadziliśmy kompletną technologię aseptycznego suszenia odśrodkowego FIMA z Niemiec. Ustanowiono Jiangsu Zhongyi Energy Efficiency Co., Ltd., z Shanghai Jiao Tong University, który specjalizuje się w projektach MVR.

Założenie centrum pracy dla przedsiębiorstw Nanjing Kingreat Machinery Co.,Ltd.Built z Southwest Jiaotong University.

ROK 2015

W 2015 r. współtworzył centrum technologii inżynieryjnych z Uniwersytetem DianJi w Szanghaju.
Wspólnie załóż Narodowe Centrum Badań Wirówek z Chongqing Jiangbei Mach Co., Ltd.

ROK 2017

W 2017 roku nabył 200000m2 gruntu w parku przemysłowym Huang Qiao w Taixing Jiangsu, aby zbudować bazę przemysłową.

ROK 2018

W 2018 roku zorganizuj konferencję inteligentnej produkcji chińskiego przemysłu farmaceutycznego.

ROK 2019

W 2019 r. załóż Jiangsu Hanpu Mechanical Techology Co., Ltd.

Chiny Jiangsu Hanpu Mechanical Technology Co., Ltd profil firmy 0

Usługa

1. Usługa od drzwi do drzwi

Rozwiązując problemy klientów, takie jak ulepszanie produktów zagranicznych, innowacje techniczne starego sprzętu, zarówno przed, w trakcie, jak i po sprzedaży, Hanpu wymaga poważnego traktowania każdego personelu serwisowego, aby klienci mogli cieszyć się przemyślaną i pewną obsługą.

2. Regularne szkolenie

Hanpu regularnie dostarcza również klientom profesjonalne informacje techniczne, informacje o nowych produktach oraz bezpłatne usługi doradcze.

3. Ulepsz system

Dzięki ponad 20-letniemu doświadczeniu w eksporcie firma Hanpu stworzyła kompleksowy system marketingu, sprzedaży i obsługi posprzedażnej, aby zapewnić doskonałe zintegrowane rozwiązania inżynieryjne do zastosowań przemysłowych i środowiskowych.Posiadamy możliwość przeprowadzenia kompletnego projektu w celu dostarczenia rozwiązań spełniających potrzeby i satysfakcję klienta.Hanpu ma agentów w różnych krajach, aby zapewnić terminową i najwyższą obsługę i konserwację.Tymczasem Hanpu poszukuje możliwości pracy z bardziej wykwalifikowanymi agentami w większej liczbie krajów i regionów.

4. 7X24H

Hanpu zapewnia bezpłatne wsparcie techniczne.Siedem dni w tygodniu, 365 dni w roku.Odpowiednie zapasy, jeśli to konieczne, mogą zostać wysłane do Ciebie w ciągu 2 dni roboczych.

5. OEM i ODM

Możemy zapewnić Ci wszystkie usługi, od badań i rozwoju produktów, przez projektowanie i produkcję po późniejszą konserwację.Wystarczy tylko przedstawić funkcję, wydajność, a nawet ideę produktu.

Chiny Jiangsu Hanpu Mechanical Technology Co., Ltd profil firmy 0

Nasz zespół

Centrum badawcze ma obecnie 5 lekarzy wykładowców, 8 profesjonalnych inżynierów, 11 starszych inżynierów, 42 inżynierów i 68 asystentów inżynierów, co czyni go wiodącym wyspecjalizowanym biurem badawczym.

Firma posiada różnego rodzaju maszyny ogólne (specjalne) w tym 480 zestawów i są najbardziej rozwiniętymi urządzeniami roboczymi na świecie, takimi jak: wytaczarko-frezarka CNC Toshiba sprowadzona z Japonii, niemieckie centrum tokarskie CNC Schiess, wycinarka plazmowa CNC importowane z Niemiec, wycinarka laserowa, falcerka CNC, cięcie drutu CNC i nożyce CNC itp.

Sieć sprzedaży firmy na całym świecie z 50% udziałem w rynku krajowym, eksportowana do Stanów Zjednoczonych, Kanady, Niemiec, Hiszpanii, Francji, Szwajcarii, Szwecji, Danii, Australii, Brazylii, Argentyny, Chile, Kolumbii, Rosja, Ukraina, Polska, Uzbekistan, Indonezja, Wietnam, Singapur, Malezja, Indie, Japonia, Korea Południowa, Iran, RPA, Nigeria i Rwanda.

Chiny Jiangsu Hanpu Mechanical Technology Co., Ltd profil firmy 0